Ania Galińska,
03. 04. 2014
|

Blogmakijaż na pokazie Lidii Kality!

Jesteśmy zawsze tam, gdzie coś się dzieje! Zwłaszcza jeśli chodzi o świat fashion :) Tym razem nasz Team Sephora Make-up Artists postawił kropkę nad „i” pierwszej autorskiej kolekcji Lidii Kality. Pokaz przygotowano jako główną atrakcję obchodów 15lecia C.H. Klif w Warszawie.

 
Nowoczesne propozycje makijażowe, które wyszły spod pędzli naszego teamu doskonale współgrały z odcieniami bieli, czerni i intensywnego oranżu, które dominowały w kreacjach projektantki. Mocno podkreślone oczy wprost zahipnotyzowały publiczność. Soczysty pomarańcz na górnej powiece i skóra muśnięta bronzerem sprawiły, że od modelek nie można było oderwać wzroku.

 
Na backstage’u pokazu malowaliśmy w składzie: Anna Galińska, Małgorzata Smelcerz i Monika Latuszek ( Sephora w C.H. Złote Tarasy), Aldona Szerepko (Sephora w C.H. Arkadia),  Zuza Poprzeczko (Sephora w C.H. Targówek) oraz Marta Kwiatkowska z siedziby Sephora.

 
Po raz kolejny nasza misja zakończyła się sukcesem i przez wykreowane make-upy udowodniliśmy, jak ważną część każdej stylizacji stanowi odpowiednio dobrany makijaż.

 

Poniżej, specjalnie dla Was, krótka fotorelacja z backstage’u.

5 12 1

615
Pozdrawiamy!
Zespół blogmakijaz.sephora.pl

  1. pola

    hej hej byscie pokazli ten makijaz na blogu :)?? jak go zrobic ??
    z goru dziekuje :) pola

  2. Team Sephora Make-up Artists

    @Pola, tutorial pokazujący make-up wykorzystujący podobną kolorystykę znajdziesz w naszym kanale: http://bit.ly/QlhHsX

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.5 − = dwa

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>