Ania Galińska,
30. 10. 2011
| wydarzenia

blogmakijaz.sephora.pl w Gdańsku! – relacja

Pobudka : 4.00 rano, pociąg : 05:30 i ruszyłam do Gdańska na event.

Makijażu nie robiłam przed podróżą, o nie, nie… nawet ja z całą moją miłością do make up`u o takiej porze nie myślałam o żadnym kosmetyku. Makijaż wykonałam w pociągu – dając tym samym szybkie i bezpłatne konsultacje przeszczęśliwym pasażerkom podróżującym ze mną w przedziale.

Po prawie siedmiu godzinach dojechałam w końcu do Gdańska i do Galerii Bałtyckiej.

Całe zmęczenie podróżą przeszło w zapomnienie kiedy spotkałam się z fankami blogmakijaz. Mogę to już dumnie powiedzieć – fankami, bo w Gdańsku naprawdę spotkała mnie duża porcja poparcia dla pracy naszego teamu blogmakijaz.

Rozmawiałyśmy, plotkowałyśmy – wszystko w oparciu o najnowsze trendy i triki makijażowe, ale i temat, który się mocno przewijał się przez cały nasz pobyt a mianowicie make up haloweenowy.

Weekend był super, ale minął tak szybko. Trzy dni przeleciały jak trzy minuty. Został jeszcze siedmiogodzinny powrót do Warszawy podczas którego, czas niestety jakby stał w miejscu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.4 + jeden =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>