Ania Galińska,
20. 04. 2012
| konkurs

Finał konkursu Zmień się na wiosnę!

Dziewczyny,

Jak pewnie pamiętacie we wtorek odbył się wielki finał naszego konkursu (link do poprzedniego materiału), Paulina P., Ewelina i Paulina G. przyjechały do Warszawy, a konkretnie do perfumerii Sephora w CH Arkadia i oddały się w moje ręce.
Najpierw się poznałyśmy, pogadałyśmy o make up`ie, o typach cer, kosmetykach… no wiecie – takie babskie sprawy. Później wpadł Sergiusz Osmański (Dyrektor Artystyczny Sephora) i opowiedział dziewczynom coś niecoś na temat trendów. Pogadali na kawie i lunchu, a ja w międzyczasie robiłam dziewczynom make up.

Wyglądały na zadowolone, ale radości dopełniły zakupy! Jak ja to kocham! Wybrałyśmy kosmetyki dla każdej z dziewcząt i obiecałyśmy sobie, że jeszcze się zobaczymy.

Ewelina i ja
Ja bawiłam się świetnie, dziewczyny chyba też… zresztą sami zobaczycie już w przyszłym tygodniu, bo na blogmakijaz.sephora.pl na pewno pojawi się video-relacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.− 4 = jeden

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>