Ania Galińska,
10. 09. 2013
|

Graficzna kreska w trendy wydaniu

Mocno podkreślone oko i usta to makijaż inspirowany najnowszymi trendami, idealny na imprezę.

 1. Martyna.

  Naprawdę bardzo fajny pomysł. Czy w innych kolorach też można go zastosować. ??

 2. potegapiekna

  Zaskoczyła mnie kreska na linii załamania i tonacja pomadki, ale całość prezentuje się rewelacyjnie :) Świetny pomysł i precyzja wykonania :)

 3. Anonim

  g

 4. ruda

  rewelacja:) a jaka kolorystyka do brązowych oczu i rudych włosów? :)

 5. Nick

  Makijaż piękny, bardzo precyzyjny, ale w ogóle nie gra mi fioletowe oko z czerwonymi ustami. Fiolet z reguły jest bardzo ryzykownym kolorem. Oko samo w sobie pięknie pomalowane, usta również mają piękny kolor, ale w innych zestawieniach zagrałyby lepiej.

 6. Ania Galińska

  @Martyna, jak najbardziej można przygotować wersję tego make-upu w innych kolorach :) Forma prezentowana przeze mnie jest wzorowana na looku Sephora. Jeśli chcemy połączyć makijaż oczu z czerwonymi ustami, kreska może być także szara, granatowa, fioletowa, brązowa. Pamiętaj, że przy doborze odpowiedniego koloru warto wziąć pod uwagę odcień tęczówki, tak aby użyty kolor go ładnie wydobył, @Ruda, do brązowych oczu i rudych włosów najbardziej pasuje pomadka w odcieniu krwistej albo bardziej „pomarańczowej” czerwieni. Natomiast oko można pomalować w granatach lub użyć szmaragdowej zieleni :)

 7. Katrina

  A jakie zestawienie kolorystyczne bedzie najkorzystniejsze dla brazowych oczu, ich oprawy oraz wlosow? :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.9 − pięć =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>