Gosia S.,
26. 08. 2014
|

Gwiazdorski make-up à la Jennifer Lopez

Zobacz, jak wykonać makijaż w stylu Jennifer Lopez i poczuj się jak światowa gwiazda! Przyciągaj spojrzenia, podbijaj serca wielbicieli i poznaj smak sławy.

 1. miss dior

  Piękny i niepowtarzalny makijaż, odpowiedni na wyjątkowe okazje. Precyzja i dokładność jego wykonania powodują, że przyciąga wzrok i działa magnetyzująco. Modelka wygląda w nim rewelacyjnie. Mam tylko jedno zastrzeżenie: wybór koloru podkładu nie do końca współgra z kolorem karnacji dziewczyny. Jaki puder brązujący został użyty (brak w opisie). Pozdrawiam cały zespół SEPHORA.

 2. Sandra S.

  przepiękna dziewczyna i fantastyczny makijaż!

 3. Anonim

  świetne :)

 4. Doti

  Makijaż oka ładny, ale dobór koloru podkładu- tragedia…

 5. A

  Piękny makijaż!

  Niezwykle precyzyjnie wykonany a do tego szczegółowo wytłumaczony przez bardzo kompetentną Panią Małgosię. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na więcej :)

 6. Team Sephora Make-up Artists

  Dziewczyny, zapewniamy Was, że to nie ostatnie słowo Małgosi w kwestii makijażu na Blogmakijaż.pl :) Już wkrótce Małgosia zaprezentuje make-up w wiodących trendach nadchodzącego sezonu :) Pozdrawiamy ciepło i zachęcamy Was do częstych wizyt na Blogmakijaż.pl!

 7. Zosia

  świetny makijaż oka, bardzo plastyczna twarz modelki, jak czysta karta, na której można wszystko namalować. pięknie wyglądałaby w brązach. makijaż lekki, mimo intensywnego oka, brawo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.2 × = sześć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>