Ania Galińska,
16. 04. 2012
| konkurs

Już jutro wiosenna zmiana z blogmakijaz!

Dziewczyny,

Jak pamiętacie, w piątek rozwiązaliśmy nasz facebookowy konkurs Zmień się na wiosnę! Ponieważ zwyciężczynie już jutro odbiorą swoje nagrody w Warszawie, czas najwyższy ujawnić kim są laureatki…
Zwyciężczyniami konkursu są Paulina P., Ewelina oraz Paulina G.

Jak uzasadniły swoje makijażowe wybory?

Paulina - laureatka konkurs Zmień się na wiosnę!

Paulina P., która wybrała nude look napisała, że ten look idealnie pozwala zatuszować niedoskonałości i skoncentrować się na tych partiach twarzy, które chciałaby wyróżnić. Napisała również o tym, że w przypadku problemów z cerą właśnie nude make up pozwala jej czuć się komfortowo i pewnie.

Ewelina O. - laureatka konkursu Zmień się na wiosnę

Ewelina O. o alabastrowej cerze w uzasadnieniu wyboru smoky eye napisała, że nie zawsze chce być postrzegana jako subtelna i nie chce wciąż słyszeć, że wygląda dziecinnie. Chce czasem pokazać pazur, jak napisała „chce pokazać swoje rockowe oblicze, czyli oczy à la Kate Moss.

Paulina G., ze względu na delikatne rysy twarzy wybrała nude make up. Jak napisała klasyczny makijaż typu nude pozwala na podkreślenie atutów jej urody i zakamuflowanie tego, co nie do końca jej się podoba.

Ciekawa jestem jak dziewczyny będą czuć się w makijażu, który im jutro zaproponuję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.− 2 = siedem

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>