Ania Galińska,
10. 04. 2012
| konkurs

Konkurs „Zmień się na wiosnę” zakończony!

Dziewczyny,

Mam nadzieje, że znakomita większość z Was wzięła udział w naszym konkursie „Zmień się na wiosnę”, który od 21 marca do 9 kwietnia trwał na naszym fan page`u na Facebook`u.

Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona kreatywnością. Uzasadnienia Waszych wyborów były niezwykle dla mnie inspirujące. Prawidłowych zgłoszeń dotarło do nas 161, a najczęściej wybieranym przez Was look`iem był oranż i amarant, który wybrało aż 61 uczestniczek konkursu.

Zapoznałam się ze wszystkimi zgłoszeniami, teraz zostaje najtrudniejsze, czyli wybór najlepszych. O zwycięstwie trzy dziewczyny dowiedzą się z maila, a wyniki konkursu opublikujemy 13 kwietnia na Facebook!

Oczywiście wszystkie uczestniczki dostają na nas kupony rabatowe w wysokości 20 procent na zakup kosmetyków do makijażu marki Sephora oraz marek dostępnych wyłączność w perfumeriach Sephora. Kupony te wyślemy do Was mailem, wystarczy je wydrukować i okazać podczas zakupów w perfumerii.

Zwyciężczynie zaproszę do siebie 16 kwietnia na wiosenną stylizację i zakupy! Oczywiście relację z tego wydarzenia będzie można zobaczyć na blogmakijaz.sephora.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.− 2 = zero

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>