Ania Galińska,
21. 11. 2011
| wydarzenia

Łódź gotowa? Jedziemy do WAS!

Łodzianki, Łodzianie!

Jesteście gotowi na gorący weekend w środku jesieni? Mam nadzieje, że tak, bo zdecydowałyśmy o przybyciu do Was i nie ma już odwrotu. W piątek 25 listopada stawimy się w Manufakturze!

Plan jest następujący: w piątek rano meldujemy się w łódzkiej Manufakturze, na ul. Karskiego 5 i będziemy na Was czekać cały weekend.
Pojawimy się w składzie Paulina Karamon, Marta Kwiatkowska – finalistka Make up Masters 2011, Olga Sękowska (Mistrz Makijażu 2011) i ja.

Jeśli będziecie miały ochotę wypróbować jesienne trendy na sobie …. – nie ma sprawy, z przyjemnością pokażemy na żywo nasze popisowe make up`y.
Zadzwońcie pod numer 12 682 84 94 lub skorzystajcie z naszej infolinii i umówicie się na bezpłatne konsultacje. Poza teamem blogmakijaz.sephora.pl będzie też okazja spotkać się porozmawiać z wizażystami marek: Make Up For Ever, Givenchy, Benefit i Smashbox.

Zapraszamy więc wszystkich zakochanych w jesiennych look`ach i nie tylko, bo przecież wspólnie możemy wykreować niezapomniane makijaże.

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.+ pięć = 6

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>