Ania Galińska,
31. 05. 2011
| wydarzenia

Malujemy na pokazach!

Cześć Dziewczyny,

Chwaliłam się ostatnio makijażami do sesji beauty… teraz czas na pokazy!

Bo ostatnio miałam też okazję uczestniczyć w fajnym projekcie – 24 maja razem koleżankami makijażystkami z Olgą Sękowską z perfumerii Sephora w Galerii Mokotów i Joanną Kruczek z Sephora na Nowym Świecie malowałyśmy modelki na uroczystą premierę nowej kolekcji ETAM. Super jest zobaczyć taki event od kulis – to jest właśnie super w zawodzie makijażysty:) Z drugiej strony – trochę adrenalinki, (bo, wiadomo – zależało nam bardzo żeby wszystko super wyszło), ale całe szczęście mogłyśmy liczyć na wsparcie Sergiusza Osmańskiego.

Pokaz kostiumów i bielizny prowadziła Karolina Malinowska, a wśród gości była Patrycja Markowska, Maria Niklińska, Alicja Węgorzewska, Agnieszka Cegielska oraz Viola Kołakowska. Kolekcja, modelki, choreografia (opracowana przez Jarosława Szado). organizacja i atmosfera – wszystko to sprawiło, że efekt końcowy, moim zdaniem, był bardzo fajny, zresztą same oceńcie na zdjęciach.

A i jeszcze coś… znacie Natialię Vodianovą? – na pewno, w końcu to jedna z najlepiej zarabiających modelek świata. No więc właśnie ona jest autorką ostatniej kolekcji ETAM – polecam zerknąć.

Oto kilka zdjęć:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.siedem − 4 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>