Ania Galińska,
22. 11. 2011
| wydarzenia

Malujemy na pokazie La Mania!

Dziewczyny,

Muszę Wam się pochwalić. Znacie markę La Mania? Pewnie tak, choćby ze względu na pokazujące się w jej kreacjach Martę Żmudę-Trzebiatowską czy Kayah. We czwartek 24 listopada w sali marmurowej Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się pokaz najnowszej kolekcji La Mania zatytułowanej „4 element” na sezon wiosna/lato 2012 i my-team blogmakijaz.sephora.pl będziemy na tym pokazie!!! Będziemy odpowiadać za makijaż modelek!

Inspiracją makijaży które przygotowujemy jest kolorystyka kolekcji „4 Element” marki La Mania – czyli konkretnie ciepłe brązy połączone ze złotem. Pięknie rozświetlone i ozłocone smoky-eye w kolorach ziemi dopełni uniwersalny modelarz twarzy wykonany na bazie pudrów brązujących połączonych z platynowymi rozświetlaczami. Usta w naturalnym odcieniu, z modnym błyskiem.

Koncepcję makijażu opracował Sergiusz Osmański a przełożeniem idei na twarze modelek zajmować się będę ja i moje koleżanki: Olga Sękowska czyli Mistrzyni Makijażu Sephora 2011, Iza Akaeva (finalistka Make Up Masters 2011) oraz Małgorzata Smelcerz (z perfumerii Sephora w Złotych Tarasach) i ja.

Stylizacja będzie przepełniona świeżością i energią, no i oczywiście ma idealnie harmonizować z odważnymi i nowatorskimi projektami pokazywanymi na wybiegu. To piękne wyzwanie!

Mam nadzieje, że wkrótce uda mi się pokazać Wam kilka zdjęć z tego pokazu!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.



pięć + = 14

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>