Ania Galińska,
03. 10. 2013
|

Sephora na pokazie Mohito

Kolekcja Mohito Exclusive jest elegancka, kobieca, a za razem glamour i bardzo zmysłowa. Malowanie do takich strojów było czystą przyjemnością!

4 września nasz Team Sephora Make-up Artists zadbał o wykreowanie makijaży podczas premiery linii Mohito Exclusive Collection na sezon jesień/zima 2013. Kolekcja powstała we współpracy z aktorką Martą Żmudą Trzebiatowską, a zaprezentowana została w samym Pałacu Kultury! Na wybiegu pojawiło się dziesięć modelek, w tym uczestniczki programu Top Model – Ola Krysiak, Tamara Subbotko i Vera Suprunenko.

Stylową kolekcję dopełniliśmy trendy makijażami typu smoky w odcieniach gorzkiej czekolady z  mocno wymodelowanymi kośćmi policzkowymi i ustami w kolorach nude.

Te piękne make-upy wyczarowały dziewczyny z Teamu Sephora Make-up Artists: Ania Galińska z Sephora w C. H. Arkadia w Warszawie, Olga Sękowska z Sephora w C. H. King Cross Praga w Warszawie, Małgorzata Smelcerz i Aldona Szerepko z Sephora w C. H. Złote Tarasy w Warszawie oraz Zuza Poprzeczko z Sephora w C. H. Targówek w Warszawie.  W naszym teamie znalazła się także Agnieszka Skowroń, finalistka konkursu Sephora&Glamour i studentka Sephora University.

Nasze dziewczyny spisały się na medal! Z resztą zobaczcie sami – zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z backstage’u.

Team blogmakijaz.sephora.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.+ 6 = dziewięć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>