Ania Galińska,
27. 02. 2014
|

Startuje nowa edycja Sephora Makeup School

Wraz z ekspertami ekskluzywnych marek znów ruszamy w Polskę, aby uczyć Was makijażu! Kalendarze w dłonie, naszykujcie telefony i rezerwujcie terminy, bo liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona!
Zajęcia prowadzone w ramach Sephora Makeup School to nie tylko szansa na spotkanie się z nami na żywo. To przede wszystkim okazja do nauczenia się, jak się malować! Zdradzimy Wam swoje sztuczki, przypomnimy podstawy makijażu i pomożemy podszlifować technikę. Udział jest oczywiście bezpłatny!
Na jakie zajęcia możecie się zapisywać? Już Wam zdradzamy :)

Lekcje prowadzone przez blogerów blogmakijaz.sephora.pl:
1. SMOKY EYE – jak perfekcyjnie wycieniować oko.
2. BUSINESS MAKEUP – jakie kolory nosić do pracy.
3. MAKIJAŻ PARYSKI – wszystkie sekrety francuskiego makijażu.

 
Warsztaty prowadzone przez ekspertów luksusowych marek:
1. Usta obiektem pożądania wg Estēe Lauder – kilka słów o pięknym uśmiechu.
2. Magia rozświetlenia wg Guerlain – wszystko o blasku i promiennej cerze.
3. Akcent na detal wg Givenchy – podkreśl swoje atuty kobiecości.
4. Zrealizuj marzenia o pięknie wg Benefit – jak w kilku krokach wykonać perfekcyjny makijaż.
Dodatkowo, jeżeli weźmiecie udział w warsztatach prowadzonych przez ekspertów marek Benefit, Estēe Lauder, Givenchy lub Guerlain, na zakończenie konsultacji otrzymacie upominek.

Tutaj znajdziecie harmonogram zajęć.
Aby umówić się na zajęcia w ramach Sephora Makeup School, należy zadzwonić na infolinię pod numer 801 801 400 lub na numer wybranej perfumerii (opłata wg stawki operatora). Zapisy odbywają się ok. 2 tygodnie przed danym warsztatem.

 

Skorzystanie z konsultacji możliwe jest tylko po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji. Liczba miejsc na poszczególne lekcje i warsztaty jest ograniczona. Jedna osoba może skorzystać z max. 2 wybranych warsztatów makijażu przygotowanych przez nasze marki eksperckie danego dnia.
W zeszłej edycji Sephora Makeup School spotkaliśmy się z blisko tysiącem z Was i przeprowadziliśmy prawie 100 lekcji makijażu. Mamy nadzieję, że w tym sezonie spotkamy się w równie licznym gronie!
Zapraszamy i do zobaczenia!
Zespół Blogmakijaż

 1. Ania

  I po raz kolejny został ominięty Wrocław :(

 2. Team Sephora Make-up Artists

  @Ania, mamy w planach organizację Makeup School we Wrocławiu, najprawdopodobniej po wakacjach. Już teraz możemy zaprosić Cię na bezpłatny makijaż w ramach Sephora Trend Express – więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie: http://www.sephorapolska.pl/Trend_Express_harmonogram.pdf

 3. Ania

  @Team Sephora Make-up Artists

  Jak przyjedzie ktoś od Was to z miłą chęcią ;)
  Ostatnio miałam okazję być na pokazie zarówno pielęgnacyjnym, jak i makijażowym i przyznam, że pielęgnacja super! Dziewczyna rewelacja, a makijaż cóż… Zmyłam jak wróciłam do domu :/

 4. Team Sephora Make-up Artists

  @Ania, makijaże, które przygotują nasi wizażyści podczas Trend Express będą w trendach sezonu. Ponadto będziesz miała okazję poznać gorące nowości i dowiesz się jak wykonać make-up inspirowany stylizacjami wprost z wybiegu. Zapraszamy!

 5. Aga

  A lublin kiedy jestem ciekawa

 6. Miko

  Hej , jak zadzwoniłam do jednej z Perfumerii i powiedziałam że chciałabym się zapisać na bezpłatny makijaż w ramach Trend Express to Pani powiedziała że nie wykonują bezpłatnych makijaży. Można przyjść i nałożyć np jeden wybrany produkt np szminkę na usta żeby zobaczyć jak się będzie nosić. Przecież po to są testery. Możecie powiedzieć jak to faktycznie wygląda?

 7. aniacu

  Ja spotkaniem czuję się rozczarowana. Makijaż na szybko, na pewno bez sekretów francuskiego makijażu. Konsultacje z Givenchy trochę lepiej, chociaż upominku nie dostałam. Poczułam się jakby makijażystka chciała jak najszybciej nałożyć kilka produktów byle skorzystać z promocji 3 za 2. A szkoda bo fascynacja blogmakijażem skończyła się rozczarowaniem.

 8. Team Sephora Make-up Artists

  @Miko, możemy prosić o informację w której perfumerii usłyszałaś taką informację? Najprawdopodobniej zostałaś wprowadzona w błąd przez naszą konsultantkę – makijaże wykonywane w ramach Trend Express są całkowicie bezpłatne, @Aniacu, w przypadku wszystkich warsztatów marek, odbiór upominku jest możliwy po skorzystaniu z konsultacji. Wyjaśnimy z organizatorem warsztatu dlaczego nie otrzymałaś przysługującego Ci upominku. Prosimy tylko o informację w której perfumerii odbywała się ta edycja Sephora Make-up School?

 9. aniacu

  Byłam na konsultacji w Sephorze w CH Plaza w Rzeszowie.

 10. Miko

  Dzwoniłam do Perfumerii w Galerii Słonecznej w Radomiu

 11. Cziku

  Hahaha… Dzwoniłam bezpośrednio do perfumerii w Warszawie – dwa dni się dobijałam, ale bezskutecznie. Zaszłam tam, jak byłam w okolicy, żeby osobiście się zapisać – pani powiedziała, że zapisy są prowadzone wyłącznie przez tę ogólną infolinię. Dzwoniłam pod infolinię kolejne dwa dni – „połączenie nie może być zrealizowane, biiiiiip”; spróbowałam z telefonu służbowego, skończyło się na tym samym. Poddałam się, i tak już mi się odechciało :(
  Przyznam, że po ostatniej konsultacji z Trend Express byłam bardzo ciekawa lekcji w ramach akcji Make-up School, ale się na dzień dobry zawiodłam…

 12. Lady-flower123

  Ja dzwoniłam i zapisałam się od razu do Galerii Krakowskiej. Szybko, proso i bezproblemowo :) Już nie mogę się doczekać. Do zobaczenia w sobotę wieczorem :)

 13. Ewelka

  Witam, byłam na warsztatach grupowych BUSINESS MAKEUP. Pani robiła wszystko na szybko, bez dokładności. Dostałam, ze dostałam źle dobrany podkład, zresztą jak większość Pań, które brały udział w warsztatach. Na konsultacjach marki Guerlain również byłam. I to już były jakieś żarty. Pani robiła wszystko na szybko, bo chciała sobie po prostu wyjść. Nie wiem, czy ta konsultacja trwała 15 min. Oczywiście produkty były źle rozprowadzone. Moja koleżanka, prosiła o przetestowanie pewnego produktu. Tylko on został nałożony na twarz. Nawet nie dostała korektora pod oczy. Po prostu tragedia. Nie wiem, jak można dopuścić takie osoby do takiego stanowiska. I oczywiście o upominku można zapomnieć. Żadna Pani nie dostała „upominku”. Więc widać Sephora ufundowała je Panią, ale na pewno nie tym, które miały je dostać. Wielkie rozczarowanie. Sytuacja bardzo nie uczciwa. Drogie Panie, odradzam owe warsztaty. Fascynacja Państwa blogiem właśnie się zakończyła.

 14. Team Sephora Make-up Artists

  @Ewelka, prosimy o informację, w jakiej perfumerii wzięłaś udział w zajęciach Sephora Make-up School? Skontaktujemy się wówczas z koordynatorem akcji, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację.

 15. Anula

  Czy ktoś odniósł pozytywne wrażenia? Bo właśnie zapisałam się na Paryski look i Givenchy i aż się boję…

 16. Marta

  Ja byłam i naprawdę warto! Obsługa super, dostałam cenne porady. @Anula, nie ma się czego obawiać!

 17. Ewelka

  Brałam udział w warsztatach w Galerii Krakowskiej w Krakowie.

 18. castellan

  Ciekawa sprawa z tymi upominkami. Mimo iż był zapowiedziany w mailu, nie otrzymałam go, ale widzę, że nie jestem wyjątkiem, chociaż żadne to pocieszenie… Brałam udział w lekcji „Magia rozświetlenia wg Guerlain” w warszawskim Juniorze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.9 − = osiem

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>