Natalia Gustaw,
06. 04. 2016
|

Trendy wiosna/lato 2016 Fokus na usta

Makijaż na sezon wiosna/lato 2016, zainspirowany najnowszymi trendami z pokazów mody. Makijaż, w którym główną rolę gra ciemna pomadka. Makijaż idealny dla kobiet, które lubią się wyróżnić. Pasuje zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.

 

 1. Anka

  Pani Natalio! W języku polskim przedstawiamy się tak: MAM NA IMIĘ Natalia. Sformułowania „nazywam się” wolno użyć tylko w odniesieniu do nazwiska bądź imienia i nazwiska łącznie („Nazywam się Natalia Gustaw”). To przykre, że nie zna Pani podstawowych zasad obowiązujących w języku polskim (poziom wczesnej podstawówki). Proszę więcej nie mówić: „Nazywam się Natalia”, bo to poważny błąd językowy!

 2. Marta

  Pani Natalia Gustaw ma tak ubogie słownictwo, że nie można się skupić na jej wyjaśnieniach dotyczących makijażu. Słowo „aplikować” i „aplikacja” powtórzyła w tym krótkim filmiku aż 32 TRZYDZIEŚCI DWA RAZY! Innych natrętnych powtórzeń nie chciało mi się liczyć, ale dla Pani Natalii mam zadanie: proszę sprawdzić, ile razy użyła Pani sformułowania „dzięki temu” (jakieś kilkanaście). Mam dla Pani jedną radę: mniej zabawy makijażem, a więcej czytania książek – w ten sposób wzbogaci Pani słownictwo i będzie mogła bez wstydu występować publicznie.

 3. BlogMakijaż.pl

  Dziękujemy za opinię. Dobrze, że dbałość o język polski zajmuje wciąż ważne miejsce w dyskusjach. ;) Naszym zdaniem, mimo wymienionych uwag, filmik jasno przekazuje poruszony temat trendów i można z niego wynieść wiele przydatnych porad. Wierzymy, że kolejne materiały zyskają Waszą sympatię. Pozdrawiamy!

 4. Aleksandra Sadowska

  Tak! W końcu mocne usta w modzie, w końcu nikt nie będzie patrzył się na mnie jak na dziwaka :P

 5. BlogMakijaż.pl

  Aleksandra, zapowiada się sezon pełen wyrazistych kolorów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.× pięć = 5

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>