Ania Galińska,
19. 03. 2012
| wydarzenia

Wiosenne trendy już są!

Jak mi już wiosennie…

Jak wiecie w ubiegły weekend (10-11 marca 2012) mieliśmy w perfumerii Sephora w warszawskiej Arkadii super imprezę, czyli Sephora Trend Report. Właściwie to nie w perfumerii, ale przed nią, bo przecież mają tylu gości i takie pokazy nie sposób zmieścić się w perfumerii – nawet jeśli jest duża.

Sephora Trend Report to impreza cykliczna, podczas której dwa razy w roku profesjonalni makijażyści, styliści i spece od pielęgnacji pokazuję, jakie trendy będą modne w nadchodzącym sezonie.

Powiem szczerze, że bardzo czekałam na to wydarzenie i już nie chodzi o to, że miałam okazję po raz kolejny spotkać się z wielbicielkami i znawczyniami trendów w modzie i makijażu. Była Daria Widawska, Katarzyna Zielińska, Tamara Arciuch, Agnieszka Cegielska i Karina Kucewicz, a imprezę poprowadziła tryskająca optymizmem i urodą Patricia Kazadi. Dla mnie jako makijażystki szczególnie istotne poza zabawą były w ten weekend spotkania ze specjalistami z marek takich jak Dior, Lancôme, Shiseido, Esteé Lauder, Clarins czy Clinique – to naprawdę coś super, kiedy myślisz sobie, że możesz pogadać ze specjalistami jak „swój ze swoim”. Wymiana doświadczeniami to coś, czego nie da się nauczyć ani w szkole, ani na kursach. No i do tego obecność stylistek z Elle – można spokojnie powiedzieć, że pojawiła się tu sama śmietanka.

Na wszystkich moich znajomych, którzy odwiedzili w weekend Arkadię ogromne wrażenie zrobił „Teatr zapachów”, podczas którego tancerze m.in. z You Can Dance prezentowali światowe nowości zapachowe: Dolce & Gabbana Sport, Givenchy Play Sport, Jean Paul Gaultier Kokorico i CK Free Blue.

Oczywiście były też indywidualne konsultacje makijażowe i już teraz można było spróbować na sobie jednego z naszych topowych wiosennych trendów.

Gwiazdy na Sephora Trend Report 2012
Patricia Kazadi, Karina Kuncewicz, Daria Widawska, Tamara Arciuch, Agnieszka Cegielska
Agnieszka Cegielska
Agnieszka Cegielska z Patricią Kazadi

Daria Widawska
Daria Widawska w rękach specjalisty

Kasia Zielińska
Kasia Zielińska w poszukiwaniu swoich wiosennych inspiracji

Zresztą zobaczcie sami jak to wyglądało


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.− 2 = pięć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>