Ania Galińska,
20. 03. 2014
|

Wymień stare na nowe… rewolucja w kosmetyczkach

Nadeszła wiosna, a wraz z nią czas na wiosenne porządki w kosmetyczkach i na półkach w łazience ;) Sephora wychodzi naprzeciw naszym potrzebom zmian i oferuje świetną akcję, dzięki której zamienicie stare kosmetyki na nowe. Wielka wymiana potrwa w perfumeriach do 31 marca 2014 r.

Za oknami coraz więcej słońca, słupki rtęci na termometrach pokazują coraz wyższe temperatury. Aby w pełni cieszyć się piękną pogodą, należy najpierw odpowiednio zadbać o skórę. Przez całą zimę cera narażona była na przemian na chłód i przebywanie w ogrzewanych pomieszczeniach. Wiosną warto zatem zainwestować w silnie nawilżające kremy. Ciężkie podkłady zamieniamy na lżejsze kremy BB i CC. Dodatkowo zwracamy uwagę, czy produkty, których używamy, mają filtry UV. Jeśli o nich zapomnimy, wystawiając twarz do słońca, będziemy niepotrzebnie narażać ją na przedwczesne starzenie się.
Wiosną zmienia się też paleta barw kosmetyków kolorowych, po które najchętniej sięgamy. O trendach w makijażu i manicure na najbliższy sezon szczegółowo pisaliśmy tutaj . Z kosmetyczek pozbywamy się też wszystkich przeterminowanych produktów – bezwarunkowo! Ich używanie może wywołać alergie, niedoskonałości i przebarwienia. Chyba nie warto ryzykować?
Co zrobić ze starymi kosmetykami do makijażu? Zamiast je wyrzucać, można przynieść je do perfumerii Sephora. W zamian dostaniecie rabat na zakup dowolnych produktów do makijażu marki Sephora.
Teraz tylko pytanie, które produkty wybrać? Nasze typy znajdziecie w sekcji „Polecamy”. Na Wasze czekamy w komentarzach :)
Pozdrawiamy i idziemy cieszyć się wiosną, do czego i Was zachęcamy :)

Team Blogmakijaż

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.6 − sześć =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>