Zuzia Poprzeczko,
04. 10. 2016
|

Zuzia Poprzeczko – Silver touch

Prócz ciemnych ust, niezwykle modny w tym sezonie jest silver touch, czyli srebrny akcent. Zobacz interpretację tego trendu w wykonaniu naszej Makeup Artist –  Zuzi Poprzeczko!

KROK PIERWSZY – ŚWIETLISTA CERA
Jeśli zależy Ci na efekcie intensywnie świetlistej skóry, nałóż bazę na całą twarz, a następnie zaaplikuj fluid. By uzyskać bardziej naturalne i delikatne wykończenie – nałóż niewielką ilość podkładu i wymieszaj go z olejkiem. Jest jeszcze jedna opcja – wykończenie makijażu oleistą bazą – wtedy otrzymasz najbardziej subtelny efekt.

Nadmiar korektora pod oczy możesz wykorzystać jako bazę na powieki!

By podtrzymać intensywny efekt wilgotnej skóry, użyj bronzera w kremowej postaci. Polecamy aplikację za pomocą Beauty Blendera, ponieważ idealnie współpracuje z produktami o kremowej konsystencji.

Nie bój się używać cienia do powiek jako rozświetlacza – dobrze dobrany odcień ożywi Twoją cerę perfekcyjnie!

Nie zapominaj również o makijażu brwi – stanowią piękną ramę do całości makijażu. Pamiętaj o tym, by były jak najbardziej naturalne!

I czas na najważniejsze – srebrny akcent. Najpierw sięgnij po srebrną kredkę do oczu, by stworzyć podstawę dla sypkiego cienia – rozprowadź ją w zewnętrznym kąciku oka, na dolnej i górnej powiece.

Zrób czarną kreskę wzdłuż górnej linii wodnej – ten zabieg jeszcze bardziej podkreśli srebrny efekt!

By jeszcze bardziej podkreślić świetlistość cery, możesz potraktować policzki różem.

Kropką na i tego makijażu są bardzo naturalne usta, których kolor jest jedynie podkreślony przezroczystym błyszczykiem – dzięki czemu uzyskujemy pożądany, mokry efekt.

  1. Sylka

    Super! Od razu zapragnęłam srebrnej kredki, ale nie mogę jej zidentyfikować. Jaka jest nazwa koloru kredki Marca Jacobsa użyta w prezentowanym makijażu? Czy mozna ją kupić w Sephora?

  2. Zawula

    Makijaż kojarzy mi się z zimą i szronem . Dobrze, że co chwilę pojawiają się nowe trendy, dzięki temu tematyka makijażu cały czas się powiększa :)
    http://www.zawula.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.− 2 = dwa

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>